Tisk

Proč jsme se rozhodli pro Xerox, HP a ROWE?

XDOC reprezentuje technologie a řešení, které vaši firmu posune dopředu.

Máme nejnovější tiskárny a kopírky od společnosti Xerox, HP a ROWE s novími technologiemi, špičkovými řešeními pro správu dokumentů, cloudovou integrací a dalšími!

Máme řešení, která jsou navržena tak, aby transformovala způsob vaší práce.

Kopírky a tiskárny
Mobilní a cloudová řešení
Správa dokumentů
Tiskové služby
Produkční tisk
Zabezpečený tisk

Výběrové tiskárny

Kancelářské tiskárny XEROX

Ať už si vyberete jakoukoli z tiskáren Xerox, nabízí vám snadnou obsluhu, spolehlivou manipulaci s papírem, komplexní zabezpečení a propracované nástroje pro řízení nákladů. Díky multifunkčnosti se z vaší tiskárny stane chytrý pracovní asistent s připojením na wifi, mobilním tiskem, dotykovou obrazovkou ve stylu tabletu a s cloudovými aplikacemi.

Kancelářské tiskárny Xerox

Kancelářské tiskárny HP

Výkonná řešení HP pro firmy pomáhají snižovat pracovní zátěž, náklady na IT a zároveň zvyšovat produktivitu zaměstnanců. Nejnovější nástroje umožňují bezpečný tisk kdekoliv.

Kancelářské tiskárny HP

Řešení pro tisk

Naši klienti oceňují tiskové služby, které vedou k vysoké kvalitě, spolehlivosti a zvýšené produktivitě. Nabízíme komplexní, nákladově efektivní řešení, která šetří čas a zajišťují efektivní provoz.

Software pro tisk

Produkční tiskárny Xerox

Xerox nabízí nejširší portfolio archových digitálních tiskových strojů na trhu. Stroje s archovým podavačem jsou ideální pro poskytovatele komerčního tisku objednávek, kteří potřebují tisknout velmi rychle a ve velkých objemech, například v odvětví publikační činnosti, transakčního tisku, dopisů s přímým prodejem, obalů a fotografických produktů.

Produkční tiskárny Xerox
XEROX KOLÁŽ

Velkoformát Rowe

ROWE je vše v jednom. Velkoformátové plotry, velkoformátové skenery, skládací stroje, ořezávače papíru a software pro obnovu nákladů jsou zázraky německého inženýrství.

Velkoformát Rowe

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

    Budeme Vás kontaktovat