Intrexx – Vaše digitální kancelář

Daleko přesahuje to, co nabízí dosavadní intranetové systémy.

Vyvíjejte aplikace chytře a efektivně

Low-code vám dává svobodu: Grafické uživatelské rozhraní Intrexx umožňuje vytvářet obchodní aplikace rychle a intuitivně pomocí drag & drop systému. Vytvořte si s Intrexxem snadno a na míru své digitální pracoviště kdekoliv budete chtít.

Automatizujte své procesy

Výměna informací je výrazně lepší a rychlejší – a to jak mezi lidmi, tak i mezi programy a systémy. Rozlučte se s nepohodlnými pracovními procesy. Nyní máte možnost procesy zrychlit a automatizovat, čímž výrazně snížíte náchylnost k chybám.

Konsolidujte vše do jedné platformy

Intrexx je webová a softwarová stavebnice, která poskytuje vše potřebné pro zřízení a provozování efektivního podnikového portálu. Integrujte externí služby jako je SAP do Intrexx a vytvořte centrum pro všechna data, dokumenty a procesy vaší společnosti.

Low-code programování je jako stavění z připravených “cihel”

Low-code je typ programování, který používá grafické „kódovací cihly“ k vytváření procesů nebo k automatizaci procesů. Požadovaný kód již napsán a obsažen v každé „cihle“. Důraz je kladen na úsporu času. Intrexx vám umožní jít hlouběji a umožňuje každou “cihlu doplnit vlastním kódem.

Přehled o trhu

aplikací

bude celosvětově vytvořeno do roku 2023 na cloudové bázi. To je více, než za posledních 40 let dohromady (IDC)

je předpokládaný roční nárůst

na trhu s nízkým kódem v příštích letech. (Forbes)

aplikací

bude do roku 2024 vyvíjeno pomocí řešení pro vývoj s nízkým kódem (Gartner)

Žádný jiný software nedokáže propojit tak tak velké množství systémů tak rychle a tak snadno, jako Intrexx. Data nebo technologie mohou být integrovány možnosti jen pro čtení nebo i pro zápis zpět do systémů. Tímto způsobem lze integrovat a propojovat z jakékoliv požadované aplikace.

Classic code, low-code nebo no-code?
Záleží na vašem případu.

Ruční programování (klasický kód) vám poskytuje nejvyšší úroveň individuality, ale stojí spoustu času a zdrojů. Řešení bez kódování jsou připravená k okamžitému použití, ale jsou velmi nepružná. Low code tvoří přemostění mezi těmito dvěma světy.

Intrexx je inovativní softwarový portál, který je snadné se naučit a může být rychle implementován.

S ním je možné všechny druhy obchodních procesů popsat, zjednodušit a automatizovat ve webových aplikacích. Výměna informací je výrazně lepší a rychlejší – a to jak mezi lidmi, tak i mezi programy a systémy. Nezáleží na tom, zda potřebujete vytvářet žádosti o dovolenou, spravovat dokumenty, účtovat cestovní výdaje nebo sdělovat novinky – aplikace jsou pro tyto úkoly již dlouho zásadní.

S Intrexxem zvládnete vše, než napočítáte do tří

Definujte požadavky na aplikaci

Jaký cíl požadujete od aplikace? A jak by měla být strukturována, aby dosáhla těchto cílů? Než začnete, ujasněte si, jaké požadavky by obchodní aplikace měla splňovat.

Vytvořte svou aplikaci rychle a snadno

Platforma pro vývoj s “low-code” systémem vám umožňuje vyvíjet aplikace v grafickém uživatelském rozhraní. Pomocí před-připravených prvků můžete vytvářet vysoce výkonné aplikace a formuláře v rekordním čase přetažením. Přiložené šablony lze navíc rychle upravit podle vašich potřeb.

Začnete aplikaci okamžitě používat

Definujete, kdo má přístup ke čtení a kdo k zápisu do vaší nové aplikace. Rozšiřte aplikaci do celé firmy a posuňte svou digitální práci na další úroveň!

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

Audit zdarma

  Budeme Vás kontaktovat

    Jak mi Intrexx umí pomoci?

    Chci audit ZDARMA

    Analýza —> zjištění —> doporučení —> úspory