With XDOC solutions you make your Company:

better / faster / more efficient and more profitable.

XDOC DS s.r.o.

XDOC DS sro, je obchodním a servisním partnerem Xerox Czech a výhradním zastoupením United Planet GmbH pro ČR a SR s produkty Intrexx a Intrexx Share. Naše společnost vstoupila na trh v září 2003, od té doby se nám podařilo v podnikání, ale i v rámci poskytování služeb obsloužit více než 1000 spokojených zákazníků.

Přední světová technologie

Nabízíme pouze nejnovější průmyslové technologie od předních světových výrobců.

20 let zkušeností

Od roku 2002 dodáváme a podporujeme podniky po celé ČR.

Workflow a business

Identifikujeme procesy a pracovní postupy náročné na zdroje a navrhujeme řešení kolem jejich transformace.

Exclusive partners of:

Our knowledge

1.

Každý podnik je jiný

Mnoho podniků netuší, které neefektivní procesy v jejich pracovních postupech jim brání v dosažení plného potenciálu. XDOC chápe, že každý podnik je odlišný a definuje si jedinečné cíle. Náš účel je jednoduchý:

Poskytovat řešení, které je v souladu s dynamikou vašeho podnikání a zcela transformuje váš pracovní postup.

2.

Vaše organizace jako výchozí bod

Výchozím bodem je vždy vaše organizace. Začneme proto analýzou vašich současných procesů, zaměstnanců a IT aplikací a zmapujeme vaše obchodní problémy a cíle. XDOC poté převede vaši současnou politiku do konkrétní a vhodné IT politiky, čímž zaručíme, že IT a zabezpečení jsou v souladu s ambicemi vaší organizace. Tento pevný základ poskytuje flexibilitu a schopnost přizpůsobit se změnám ve vaší organizaci.

3.

Co dodáváme

Náš cíl je jednoduchý: navrhovat, implementovat a dodávat řešení, která transformují obchodní procesy a pracovní postupy.

Po definování vašich specifických požadavků jsme schopni spojit naši úroveň zkušeností v oboru s nejnovějším hardwarem a softwarem od předních světových výrobců.

Zavázali jsme se poskytovat všem našim zákazníkům bezkonkurenční zážitek, a proto nám důvěřují některé velké organizace v České republice.

4.

Realizace

XDOC radí a realizuje. Jinými slovy, instalace řešení, které jsme pro vás vyvinuli, probíhá zcela interně (vnitropodnikově). Jedině tak víme jistě, že řešení bude fungovat. A pokud jde o efektivitu, rádi jdeme příkladem. Po konzultaci s vaším správcem systému používáme pevný harmonogram. Mezi všemi zúčastněnými probíhají neustálé konzultace, aby bylo možné rychle provést úpravy. A v dohodnutý den je vše připraveno k použití implementováno do vašeho síťového prostředí.

Rozvoj společnosti

2003
 • Založena společnost XDOC
 • Premier partner pro tisk Xerox
2014
 • Zlatý partner Xerox
 • Premier partner HP
 • Vlastní servisní oddělení
 • Vlastní oddělení vývoje řešení
 • Exkluzivní partner United Planet (Intrexx)
 • Exkluzivní partner ROWE (široký formát)
2020
 • Zlatý partner Xerox
 • Zlatý a exkluzivní partner United Planet
 • „Mezinárodní partner roku pro Intrexx“ 2017–2020
 • Exkluzivní partner ROWE
 • Premier partner HP

Finanční služby

Nabízíme všechny druhy finančních možností, abychom se ujistili, že pro vaši situaci bude nejlépe vyhovovat.

Operativní nebo finanční leasing, rekreační pronájem, doba trvání smlouvy, klesající nebo rostoucí platby, půjčovna tiskáren? Jsme flexibilní a pokryjeme vaše potřeby.

Servis / údržba

Rozhodnutí pro tiskové řešení je mnohokrát na 3 nebo 4 roky. Rozhodnutí na základě specifikací produktu, značky a ceny TCO. Ale po podpisu smlouvy vaše zkušenost a míra spokojenosti teprve začíná. Vaše spokojenost je naší hlavní ambicí.

Díky vlastním servisním technikům jsme rychlí, flexibilní a máme krátké komunikační linky. Prodej a servis pod jednou střechou. Spokojenost zákazníka je naší prioritou číslo jedna. Tvrdě pracujeme na dlouhodobém vztahu s vámi.

Podpora a helpdesk

V případě, že potřebujete naši podporu, kontaktujte náš help desk. Naši specialisté jsou zodpovědní za včasné a profesionální zodpovězení dotazů a řešení systémových a uživatelských problémů.

Naši klienti