Integrace dat

V moderních společnostech je často nasazena velmi široká škála IT systémů s individuálními požadavky. Zaměstnanci, zákazníci a obchodní partneři jsou často těmi, kdo trpí. Potřebují porozumět a udržovat více různých systémů.

Řízením všech těchto systémů v jednom centrálním bodě můžete ušetřit čas při práci na různých IT systémech. Možné chyby a nesrovnalosti mohou být ve výsledku omezeny na minimum. Síťové propojení této systémové infrastruktury, včetně úplné centralizace dat, je však často komplikované a nákladné.

Integrace dat je klíčová

Pomocí snadno konfigurovatelných rozhraní lze data z téměř neomezeného počtu zdrojů spravovat centrálně v jedné jediné aplikaci. Tato data není nutné dlouhodobě migrovat nebo pravidelně synchronizovat, což přináší řadu výhod:

Rychlost

Když svá data spravujete na jednom centrálním místě, najdete informace které hledáte za zlomek času. Informace mohou být distribuovány v rámci společnosti rychleji – dokonce i na různých místech. Pracovní úkoly lze implementovat rychleji a lépe je během implementace kontrolovat.

Automatizace

Pokud svá data spravujete centrálně, můžete je také centrálně automatizovat. Mnoho procesů je přirozeně zjednodušeno tím, že data pochází z jednoho centrálního bodu.

Konzistence dat

Centrální správou dat můžete lépe zajistit konzistenci datového fondu. Pokud je zavedena přímá integrace externích dat, lze dokonce zcela vyloučit nekonzistentní datový fond. Díky konzistentnímu datovému fondu můžete reagovat mnohem flexibilněji a efektivněji na nejrůznější situace a poskytnout svým zákazníkům a partnerům příjemnější kontakt.

Spolupráce

Meziodborová spolupráce se zlepšuje sama o sobě, protože všichni zaměstnanci pracují na jednom místě ve stejném fondu dat. Tam, kde byla nutná ujednání a v minulosti se chyby opakovaly, nyní spolupráce funguje sama. Centrální správa zejména pomáhá kritickým systémům včas rozpoznat problémy a následně je komunikovat.

Přizpůsobení

Jednotlivé požadavky lze realizovat s nižšími náklady, protože je stačí implementovat do jednoho systému. To platí i pro budoucí úpravy: je třeba je provést pouze v jednom systému. Díky tomu je vše přehledné a zvládnutelné a pracovní zátěž je relativně nízká.

Spokojenost

Samozřejmě je pro každého snazší spravovat vše v jednom centrálním systému, nikoli ve více systémech. Zákazníci, partneři a zaměstnanci vám poděkují, když jsou různé procesy zpracovány rychleji a jednoduše celkově. Zejména zákazníci a partneři rychle uvidí, jak dobře to ve vaší společnosti funguje.

Škálovatelnost

Podnikový software je vždy dynamický. Mění se, vyměňuje se nebo doplňuje. Jeden software centrální společnosti pomáhá udržovat výdaje na úpravy v rámci IT infrastruktury na co nejnižší úrovni, nebo je dokonce úplně eliminuje. Centrální software roste s infrastrukturou společnosti.

Jak nás hodnotí
AOK Sachsen-Anhalt

Výrazně jsme centralizovali naše ukládání dat a můžeme splnit všechny požadavky SGB (zákon o sociálním zabezpečení) pomocí systému správy smluv Intrexx. Byli jsme opravdu ohromeni tím, jak snadné bylo připojení k systému SAP.

Dr. Martin Kunz, Vedoucí vývoje softwaru a Business Intelligence

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

Audit zdarma

  Budeme Vás kontaktovat

    Jak mi Intrexx umí pomoci?

    Chci audit ZDARMA

    Analýza —> zjištění —> doporučení —> úspory