Moduly Intrexx

Aplikace

Vytvářejte aplikace a formuláře rychle a snadno v systému Application Designer, kde najdete řadu připravených komponentů připravených (např. vývojové diagramy a tabulky). Díky grafickému uživatelskému rozhraní již nepotřebujete žádné znalosti programování. Pro vývoj webové aplikace vám stačí přetahování komponentů (drag & drop).

Přehrát tutorial – Intrexx – jak automatizovat workflow a procesy

Procesy

S nástrojem Process Designer navrhujte, vytvářejte a automatizujte workflow během chvilky. Grafické uživatelské rozhraní usnadňuje definování podmínek a zohledňovat tak individuální procesy.

Přehrát tutorial – Intrexx – jak automatizovat workflow a procesy

Uživatelé

Chcete zajistit, aby každý zaměstnanec viděl pouze informace, které smí vidět? Modul Uživatelé vám umožňuje snadno přiřadit uživatelská oprávnění. Integrace tohoto modulu eliminuje potřebu duplicitní správy uživatelů.

Přehrát tutorial – Intrexx – Uýivatelé

Design

Pomocí nástroje Layout Designer můžete svůj portál přizpůsobit své firemní identitě. Vyberte si ze šablon grafické prvky, které nejlépe vystihují identitu vaší společnosti (spektrum barev, písma, symboly).

Přehrát tutorial – Intrexx – Design

Integrace

Profitujte z nástroje pro integraci dat ze stávajících softwarových produktů. Nastavení je rychlé a pohodlné. Navíc Intrexx Connectors (např. pro SAP Business Suite, Netweaver Gateway nebo Lotus Notes) navíc usnadňuje vytvoření výkonného datového centra.

Přehrát tutorial – Intrexx – Integrace

Nástroje

Údržba a správa aplikací nemusí být složitá. Využijte četné nástroje v Portal Manageru pro údržbu a monitorování systémů, plánování úkolů a konfiguraci e -mailových služeb.

Přehrát tutorial – Intrexx – Nástroje

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

Audit zdarma

  Budeme Vás kontaktovat

    Jak mi Intrexx umí pomoci?

    Chci audit ZDARMA

    Analýza —> zjištění —> doporučení —> úspory