Správa tisku

Software a řešení pro správu tisku

Ať už potřebujete ze své tiskárny nebo tiskového parku vytěžit maximum nebo spravovat autentizaci, zabezpečení, náklady a mobilitu, máme pro vás řadu softwarových softwarových řešení pro správu jakékoli značky s vyšší účinností a vytváření chytřejších pracovních toků (workflow). Náš software a aplikace pro správu tisku zajišťují ochranu digitálních dat, protože jsou sdílena. Mobilní řešení zajišťují zabezpečený tisk odkudkoli. Podívejte se na oceňovaná řešení pro správu obsahu DocuShare pro správu papírového a digitálního obsahu v obchodních procesech.

Správa tisku

Chraňte své důležité informace pomocí našeho softwaru pro správu tisku a zabraňte neoprávněnému používání tiskáren. Najděte flexibilní tisková řešení, která zajistí řízení nákladů a mobilitu a zefektivní podporu IT spravovaných síťových tiskáren.

Správa zařízení

Monitorujte a spravujte všechny tiskárny a multifunkční zařízení přímo z počítače nebo zařízení. Zlepší se produktivita – a IT lidé vám poděkují.

Správa obsahu

Převeďte papírové dokumenty na digitální obsah, který lze snadno ukládat, vyhledávat a sdílet s kýmkoli ve vaší síti.

Skenování dokumentů

Skenujte a digitalizujte dokumenty, abyste ušetřili místo a omezili plýtvání.

Faxování / digitální faxování

Aktualizujte svůj starý fax na nejmodernější řešení, které splňuje dnešní potřeby.

Mobilní řešení

Poskytněte dnešním mobilním zaměstnancům jednoduché a bezproblémové způsoby tisku, kdykoli, kde a jak chtějí.

Správa výstupu

Optimalizujte kvalitu tisku a barev, snižujte chyby (a jejich náklady) a udržujte své tiskárny připojené a v provozu.

Aplikace Xerox

Naše aplikace rozšiřují možnosti vašich multifunkčních tiskáren a pomáhají vám maximálně využít investice do hardwaru. Na rozdíl od tradičního softwaru však naše aplikace nevyžadují vyhrazený server, počítač ani prostředky IT. Místo toho jsou tyto aplikace lehkými řešeními bez serveru, které si můžete stáhnout do své multifunkční tiskárny s podporou ConnectKey.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chci více informací

    Budeme Vás kontaktovat