Vývoj aplikací

Společnosti čelí výzvám, na které aplikace nachází řešení. Umožňují efektivní digitální práci – bez ohledu na příslušné odvětví a oblast podnikání. Pomocí aplikací můžete digitalizovat a optimalizovat své obchodní procesy. Nezáleží na tom, zda chcete vytvářet žádosti o dovolenou, spravovat dokumenty, účtovat cestovní výdaje nebo sdělovat novinky – aplikace jsou připravené vám pomoci.

S Intrexxem máte perfektní nástroj na dosah ruky. Rychlé a snadné vytváření individuálních obchodních aplikací jakékoli velikosti.

S Intrexxem zvládnete vše, než napočítáte do tří

Definujte požadavky na aplikaci

Jaký cíl požadujete od aplikace? A jak by měla být strukturována, aby dosáhla těchto cílů? Než začnete, ujasněte si, jaké požadavky by obchodní aplikace měla splňovat.

Vytvořte svou aplikaci rychle a snadno

Platforma pro vývoj s “low-code” systémem vám umožňuje vyvíjet aplikace v grafickém uživatelském rozhraní. Pomocí před-připravených prvků můžete vytvářet vysoce výkonné aplikace a formuláře v rekordním čase přetažením. Přiložené šablony lze navíc rychle upravit podle vašich potřeb.

Začnete aplikaci okamžitě používat

Definujete, kdo má přístup ke čtení a kdo k zápisu do vaší nové aplikace. Rozšiřte aplikaci do celé firmy a posuňte svou digitální práci na další úroveň!

Koukněte, jak je to jednoduché:

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

Audit zdarma

  Budeme Vás kontaktovat

    Jak mi Intrexx umí pomoci?

    Chci audit ZDARMA

    Analýza —> zjištění —> doporučení —> úspory