Workflow Software

Automatizujte svůj pracovní postup. Optimalizujte svůj den.

Řízení práce

Automatizace procesů v celém vašem vozovém parku pro získávání zakázek ve vašem obchodě a z něj je zásadní pro produktivitu – může také zlepšit kvalitu vašeho výstupu. Díky rychlejším dobám obratu a menšímu prostoru pro chyby budete moci přinést více práce a rozšířit své podnikání.

Tisk z webu

Zpřístupněte své služby a rozšiřte svůj dosah tím, že umístíte svou firmu na web a umožníte zákazníkům zadávat zakázky odkudkoli a kdykoli pomocí pohodlného online portálu. Řešení Xerox web-to-print poskytují 24/7 prodejnu, která může přijímat úlohy a dokonce automatizovat plánování a nastavení úloh, čímž udrží váš obchod produktivní – i když tam nikdo není.

Předtisková příprava

Ušetřete čas a peníze automatizací pracně náročných předtiskových úloh. Základní vyřazování, programování záložek a dokonce i zjednodušenou správu barev lze zvládnout pomocí bezdotykového pracovního postupu, což snižuje riziko chyb, uvolňuje zdroje a urychluje úlohy ve vašem obchodě, takže můžete dostát stále se zkracujícímu času zpracování a přinášet více obchodů.

Publikování proměnných dat

Použijte přizpůsobení a personalizaci k vytvoření cílených, relevantních kontaktních bodů, které přinášejí hodnotné reakce a dosahují požadovaných výsledků pro vaše zákazníky. Navíc najděte inovativní, a přesto snadno implementovatelné způsoby personalizace tištěné komunikace.

Cross Media Publishing

Poskytování poutavé komunikace prostřednictvím různých kanálů, včetně tisku, e-mailu, webu, mobilních zařízení a videa, vytváří pro zákazníky poutavější a interaktivnější prostředí a získává pozornost od zpráv. Řešení Xerox pro publikování napříč médii umožňují simultánně vyvíjet vícedotykovou a vícekanálovou komunikaci a současně přidávat bohatá média pro zvýšení hodnoty a dopadu.

Tiskové servery a řadiče

Optimalizujte výkon své tiskárny přímo vpředu pomocí nejmodernější správy barev a automatizované správy úloh. Xerox a naši partneři nabízejí tiskové servery, které se snadno používají, jsou mimořádně produktivní a přitom zajišťují kvalitu vašeho výstupu, tisk po tisku.

Integrovaná řešení

Optimalizujte produktivitu svých tiskových operací od začátku do konce pomocí integrovaných řešení od společnosti Xerox a našich partnerů. Tato řešení vám poskytují flexibilitu při provádění více typů úloh, takže můžete svým zákazníkům nabídnout ještě širší škálu řešení.

Správa barev

Konzistentní, přesné a opakovatelné barvy, na které se můžete spolehnout. To jsou jen některé z vlastností, které vaši zákazníci požadují, pokud jde o barevný tisk. Díky našim odborným znalostem a řešením správy barev vám usnadníme splnění každé z těchto výzev.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

XDOC DS s.r.o.

NAGANO PARK I.
U Nákladového nádraží 3146/6
130 00 Praha 3

    Budeme Vás kontaktovat