Kariéra

Specializujeme se na vývoj informačních systémů na míru.
Jsme tým vývojářů a obchodníků, kteří působí na trhu intranetových a extranetových portálů. Každý náš projekt je unikátní a vytvořen přesně dle potřeb zákazníka. Na realizaci těchto projektů máme k dispozici nejmodernější nástroje, a to zejména lowcode platformu řešení Intrexx, která je špičkou ve svém oboru.

Více informací se dozvíš zde: www.lowcode.cz nebo www.intrexx.com

Do našeho týmu hledáme nového člena, který převezme péči o všechny stávající projekty a bude spolupracovat s našimi vývojáři na testování nově vzniklých aplikací.

V čem tě posuneme dál?

  • Získáš skvělou orientaci napříč společnostmi (každý projekt je jiný).
  • Rádi ti předáme naše zkušenosti a pomůžeme ti se posouvat dopředu.
  • Dostaneš skvělý odrazový můstek na to se časem posunout na pozici developera.
  • Postupně ti předáme a naučíme tě se starat o všechny projekty.
  • Staneš se autorizovaným Intrexx developerem (získáš certifikát).

Co bude tvoje hlavní náplň práce?

  • Komunikace se zákazníky na úrovni supportu
  • Úvodní analýza problémů a jejich aktivní řešení
  • Starost o náš Portal Care (ticketovací systém)
  • Péče o portály našich zákazníků
  • Testování aplikací ve spolupráci s vývojáři
  • Osobní rozvoj směřující k developerské činnosti.
  • Technické konzultace

Jaké bys měl mít vlastnosti?

  • Komunikativnost
  • Alespoň základní orientace v IT prostředí
  • Ochota se učit a dále se rozvíjet
  • Orientace v oblasti HTML, databázových systémů a základech programování výhodou
  • Týmového ducha

Proč se ti u nás bude líbit?

  • Jsme menší a pohodový kolektiv, jdeme za stejným cílem a tak k sobě i přistupujeme
  • Pokud přijdeš s dobrým nápadem, rádi ho zrealizujeme
  • Budeš důležitý člen týmu, který má o všem přehled
  • Dostaneš veškeré vybavení pro svou práci, včetně mobilního telefonu s firemním tarifem
  • Dostaneš dostatek času pro tvé vzdělávání a seberozvoj
  • Možnost pravidelných hodin angličtiny
  • Stravenky jsou samozřejmostí
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Neustálý přísun kávy a ovoce na pracovišti