Mobilní řešení

Xerox® Mobilní řešení pro práci

Řízení práce na cestách se může zdát jako žonglování, ale s našimi mobilními řešeními nemusí. Ať vás vaše práce zavede kamkoli, naše aplikace a řešení usnadňují komunikaci, připojení a bezpečnou práci.

Xerox® Řešení na pracovišti

Vaše tisková zařízení by měla být stejně propojená jako vy. Ovládejte a spravujte svoji flotilu tiskáren a umožněte mobilní produktivitu jakékoli značky kdekoli. Vyberte si z cloudového nebo místního mobilního řešení.

@PrintByXerox

PrintByXerox je bezplatná aplikace pro mobilní tisk, která poskytuje bezproblémový tisk na tiskárnu ConnectKey® z jakéhokoli mobilního zařízení s povolenou e-mailovou službou. Všechny produkty Xerox AltaLink® a VersaLink® jsou standardně dodávány s aplikací @PrintByXerox, takže jste připraveni na moderní řešení.

Xerox® Mobilní aplikace Workplace

Skenujte, tiskněte, kopírujte nebo uvolňujte úlohy pomocí mobilního smartphonu jako dálkového ovladače, aniž byste se museli dotýkat uživatelského panelu zařízení MFP. Stáhněte si aplikaci zdarma z App Store nebo Google Play.

Xerox® Aplikace Mobile Link

Skenujte, faxujte a tiskněte z telefonu nebo tabletu připojením k multifunkčním tiskárnám (MFP) Xerox. Aplikace Mobile Link používá k pořizování dokumentů fotoaparát vašeho telefonu nebo skener MFP a mění je na soubory PDF, které můžete snadno sdílet. Může také odesílat data do cloudového úložiště.

WiFi Tisk

Mnoho tiskáren umožňuje tisk WiFi, což znamená, že se mohou bezdrátově připojit k síti a povolit připojení tisku WiFi k počítačům, chytrým telefonům a tabletům.

Aplikace ConnectKey® pro mobilní práci

Stáhněte si aplikace pro mobilní řešení na tiskárnu nebo multifunkční tiskárnu s podporou ConnectKey a usnadněte si pracovní život. Vyberte si z oblíbených aplikací v naší galerii aplikací.

Tiskárny a multifunkční zařízení s podporou ConnectKey

Díky technologii Xerox® ConnectKey® můžete snadno řídit svou práci mimo zdi kanceláře. Tiskárny a multifunkční zařízení s podporou ConnectKey, mobilní a cloudové řešení umožňují každému tisknout, skenovat a sdílet obsah ze svých tabletů, chytrých telefonů a notebooků, bez ohledu na to, kde pracují.

Funkce zabezpečeného tisku

Zabezpečení tiskárny bereme velmi vážně, a proto naše produkty vybavujeme několika funkcemi zabezpečeného tisku – abychom chránili nejcitlivější data vaší organizace.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

XDOC DS s.r.o.

NAGANO PARK I.
U Nákladového nádraží 3146/6
130 00 Praha 3

    Budeme Vás kontaktovat