Extranet

Extranety usnadňují efektivní a dokonce mezipodnikovou výměnu dat. Obchodní proces lze zvládnout snadněji, rychleji, nákladově efektivněji, transparentně a stále v zabezpečeném prostoru. Zejména u rutinních úkolů a jasně definovaných postupů lze zkrátit dobu pro zpracování úkolu.

Konkurenční výhody

Optimalizace procesů

B2B portál umožňuje zlepšit obchodní procesy mezi společnostmi jejich standardizací a automatizací. To šetří čas i peníze a vede ke znatelně vyšší kvalitě služeb.

Tok informací

Udržujte své obchodní partnery vždy aktuální prostřednictvím kanálu novinek v extranetu. Všichni uživatelé mají kdykoli přístup ke příspěvkům s informacemi. Tvůrce příspěvku může individuálně určit, zda je příspěvek určen všem uživatelům nebo jen konkrétní skupině.

Přístup k datům

Poskytování údajů je rozhodující pro vzájemnou konkurenční výhodu. Import dat a jejich analýzu lze sdílet jednoduše, bezpečně a vždy aktuálně.

Začlenění

Díky extranetu mohou být partneři a zákazníci začleněni efektivněji a přímo. Kvalita podpory zlepšuje, aniž by došlo ke zvyšování výdajů na podporu, protože informace jsou k dispozici, když jsou potřeba. Díky tomu se procesy lze zvládnout efektivněji. To zvyšuje spokojenost obchodních partnerů – i bez komunikace tváří v tvář.

Přístupy pod kontrolou

B2B portál umožňuje externím partnerům přístup k informacím a pracovním postupům prostřednictvím jednotné platformy. Přístup lze přesně definovat a spravovat pomocí jednoduchého systému.

Vždy aktuální

Když jsou informace distribuovány prostřednictvím e -mailu, obvykle to vede k jakési „stínové správě“ – příjemci ukládají dokumenty a e-maily do vlastních struktur. Klíčový problém nastává, když je třeba informace pozměnit. Společný B2B portál umožňuje udržovat informace vždy aktuální. To znamená, že uživatelé vždy najdou nejnovější informace, když k nim přistupují.

Vyhledávání

Na portálu je mnohem snazší najít informace než v systému souborů. Když jsou data uložena v databázi na portálu, každý objekt lze klasifikovat podle různých atributů. Hledání je díky tomu výrazně jednodušší. Můžete použít fulltextové vyhledávání, případně ho kombinovat s metadaty dokumentu (klíčová slova, kategorie, datum publikace atd.).

Jak nás hodnotí
BEST-RMG Reisen Management AG

Na Intrexx se mi nejvíc líbí, že si s tím můžete poradit sami, aniž byste museli spoléhat na drahé poskytovatele IT služeb. Šetříme spoustu času při každodenní práci s naším novým extranetem, který je speciálně přizpůsoben našim potřebám.

Frauke Siech, IT projektového managementu & supervisor cestovní kanceláře

Vytvořte si své řešení na míru pomocí Intrexxu

S Intrexxem můžete extranet vytvořit snadno, rychle a bez velkého úsilí v programování. Díky tomu můžete svým zákazníkům a partnerům poskytnout bezpečný a personalizovaný přístup k důležitým informacím, udržovat je vždy aktuální a posílit své obchodní vztahy, aniž byste navýšili výdaje na IT podporu.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

Audit zdarma

  Budeme Vás kontaktovat

    Jak mi Intrexx umí pomoci?

    Chci audit ZDARMA

    Analýza —> zjištění —> doporučení —> úspory