Správa zařízení

Naše komplexní řešení pro správu tisku pomáhá bezproblémově propojit technologii vašeho týmu – a přitom poskytuje zabezpečení, řízení přístupu a sledování využití, které organizace potřebují.

Bez ohledu na to, kde váš tým pracuje, potřebuje snadný a pohodlný způsob připojení a přístupu k tiskárně a službám vaší společnosti. Ať už skenujete pomocí aplikace MFP nebo tisknete ze stolního počítače, notebooku, Chromebooku nebo mobilního zařízení na cestách, Xerox® Workplace Solutions je bez námahy spojí s vaší multifunkční tiskárnou. Po celou dobu udržujete kontrolu nad přístupem uživatelů a máte úplnou viditelnost využití dokumentů a obsahu napříč vaší flotilou.

Řešení Xerox Workplace Solutions nabízí výběr ze dvou možností hostování. Xerox® Workplace Suite poskytuje správu tisku na místě na serveru a mobilní přístup k vaší tiskárně. Je ideální pro společnosti, které potřebují zabezpečení tiskárny, monitorování a řízení, ale chtějí mít svá data v síti. Workplace Suite nabízí flexibilní možnosti licencování, takže licencujete pouze ty funkce, které vaše firma vyžaduje, a máte schopnost je škálovat v průběhu růstu.

Xerox® Workplace Cloud, hostovaný v Microsoft Azure, poskytuje další výhodu v širším rozsahu mobilních pracovních toků, což usnadňuje tisk z jakéhokoli zařízení z jakékoli sítě. Je to skvělá volba pro hybridní pracovní prostředí, která poskytuje pokročilé reportování a analýzu uživatelů pro tisk v kanceláři, doma nebo na cestách.

Cloud je ideální pro organizace, které chtějí omezit infrastrukturu místní sítě nebo spravovat tiskárny na více místech a sítích. Je snadné jej nastavit a používat, a protože je umístěn v cloudu, všechny aktualizace a opravy spravuje Xerox. Tím se uvolní vaše IT zdroje při zachování aspektů maximálního zabezpečení, které byste očekávali.

Můžete spravovat buď Xerox Workplace Solutions sami, nebo nechat Xerox, aby se o vše postaral.

Ověřování a řízení přístupu

 • Pomocí kterékoli z našich flexibilních metod ověřování můžete pohodlně a bezpečně přistupovat ke svým tiskovým službám nebo uvolňovat tiskové úlohy. Buďte v klidu s vědomím, že pouze autorizovaní uživatelé mohou bezpečně přistupovat k citlivým datům nebo službám a aplikacím, které definujete.
 • Možnost jednotného přihlášení (Single sign-on, zkráceně SSO) do jakékoli aplikace s povoleným SSO na vaší tiskárně. Pohodlně se jednou ověřte na tiskárně pomocí odznaku karty nebo mobilního zařízení a poté bezpečně přistupujte ke všem aplikacím podporujícím SSO MFP, aniž byste museli provádět další, časově náročné kroky přihlášení.

Zabezpečení obsahu a pravidla tisku

 • Naše pracovní postup zabezpečení zabezpečení obsahu1 chrání před ztrátou duševního vlastnictví sledováním konkrétních textů v tištěných, kopírovaných nebo skenovaných dokumentech (např. „Důvěrné“ nebo „Pouze pro interní použití“). Vlastníci nebo správci obsahu jsou upozorněni, když jsou v rámci úloh detekována uživatelem definovaná slova nebo fráze.
 • Pravidla tisku pomáhají převzít zpět kontrolu nad vašimi tiskárnami, snížit objem tisku a snížit náklady začleněním pravidel tisku omezujících přístup k funkcím a zařízením.

1 Vyžaduje Xerox® Workplace Suite s místní instalacíwith on-premises installation

Snadný mobilní tisk. Kdekoli, jakékoli zařízení.

Zajistěte flexibilní a snadný tisk z jakéhokoli zařízení a jakéhokoli vzdáleného umístění. Tiskové úlohy od:

 • Zařízení Windows nebo Mac OS s klientem cloudové plochy.
 • Google Chromebooks™ s chromovým rozšířeními
 • iOS a Android s mobilní aplikací Workplace.

Díky pracovnímu postupu přímého tisku nebo tisku vytiskněte úlohy do jediné fronty pro bezpečné uvolnění a načtěte je, až budete připraveni.

Report a analýzy

 • Naše nástroje pro podávání zpráv a analýzu pomáhají poskytovat lepší přehled o celé vaší flotile a odhalovat neefektivitu pracovních toků (workflow) nebo příležitosti pro úsporu nákladů.
 • Workplace Cloud Home Worker Print Tracker umožňuje viditelnost úloh odeslaných z domova i z kanceláře a poskytuje tak kompletní přehled.
 • Nastavte předdefinované náklady na tisk a skenování a sledujte využití ke generování zpráv o nákladech. Pomocí kódů projektu můžete účtovat zpět za využití odděleními nebo dokonce konkrétními projekty.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

  Budeme Vás kontaktovat