Software pro tisk

Tisk už není tisk, jak ho známe z minulosti.


Tisk dnes představuje širokou škálu sofistikovaných služeb, které snižují náklady, zjednodušují život společnosti, přinášejí vysokou úroveň zabezpečení a využívají technologie budoucnosti jako mobilní přístup a cloudové technologie.

Správa tisku

Náš software a aplikace pro správu tisku zajišťují ochranu digitálních dat při jejich sdílení, zatímco mobilní řešení poskytují bezpečný tisk odkudkoli.

Správa zařízení

Naše komplexní řešení správy tisku pomáhá bezproblémově propojit technologie vašeho týmu – a zároveň poskytuje zabezpečení, řízení přístupu a sledování využití, které organizace potřebují.

Správa obsahu

Vaši zaměstnanci mají přístup k dokumentům, obrázkům, rozvržením a prezentacím, které potřebují ke spolupráci, činění informovaných rozhodnutí a provádění věcí.

ConnectKey

Technologie ConnectKey přidává vaší multifunkční tiskárně mobilní a cloudové možnosti a usnadňuje vašemu týmu práci na cestách a odkudkoli.

Office Workflow Solutions

Můžete digitalizovat a transformovat dokumenty, propojovat systémy, zefektivňovat procesy a automatizovat pracovní postupy. Otevřete nové možnosti pro efektivnější pracoviště, chytřejší, rychlejší a bezpečnější práci.

Mobile Solutions

Ať vás vaše práce zavede kamkoli, naše aplikace a řešení usnadňují komunikaci, připojení a bezpečnou práci.

Workflow Software

Automatizace procesů pro získávání zakázek ve vašem obchodě je zásadní pro produktivitu.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

    Budeme Vás kontaktovat