Vytvářejte elektronické dokumenty

Jak nemocnice vyvinula systém EMR pro zlepšení péče o pacienty

Výzva

Když pacienti dorazili s tištěnými dokumenty, tato středně velká nemocnice potřebovala způsob, jak převést všechen ten papír do digitálního formátu a přejít na systém elektronických lékařských záznamů (EMR).

Řešení

Nemocnice nyní skenuje všechny dokumenty pacientů na multifunkčním zařízení s technologií Xerox® ConnectKey®, aby je digitalizovala, a poté tyto elektronické dokumenty ukládá do centrálního cloudového úložiště. EMR jsou snadno a okamžitě přístupné a aktualizují se novými informacemi, takže všechny elektronické záznamy pacientů jsou aktuální a důvěrné.

V akci

1. Informace jsou připraveny

Poté, co sestra Karen přejela odznakem bezpečnostního ID na multifunkčním zařízení s technologií ConnectKey®, aby vyhověla požadavkům na zabezpečení a soukromí, projde složku ID svého pacienta.

2. Snadná aktualizace

Karen klepne na „Health Records“ na dotykové obrazovce a naskenuje nové lékařské informace pacienta do jeho elektronických záznamů.

3. Přizpůsobitelné měnícím se potřebám

Když pacient požádá o vytištění jeho aktualizovaného záznamu, Karen mu ho vytiskne.

4. Celopodniková dostupnost

A když lékař zvažuje, zda upravit pacientovu recepturu, může jednoduše vytáhnout a prohlédnout si aktualizované tabulky pacienta.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chci cenovou nabídku

    Budeme Vás kontaktovat