Tisk z cloudu

Jak cestující vedení velké společnosti bezpečně tisknou odkudkoli pomocí řešení cloudového tisku.

Výzva

Významná energetická společnost s celostátní zákaznickou základnou má několik kanceláří. Do těchto míst putuje neustálý proud vedoucích pracovníků, kteří potřebují bezpečně tisknout dokumenty, často finalizované na poslední chvíli, bez ohledu na to, kde se nacházejí – a zároveň musí splňovat vládní předpisy o zabezpečení dokumentů.

Řešení

Cloudový software pro podnikovou správu tisku umožní těmto vedoucím pracovníkům využívat cloudový tisk z libovolného multifunkčního zařízení s technologií Xerox® ConnectKey® v tiskovém prostředí. Tím také zvyšují zabezpečení dokumentů tím, že vyžadují ověření pro funkce tisku/skenování a kopírování.

V akci

1. Všestrannost v pohybu

Robert Smith, viceprezident pro vládní vztahy, je v letadle do místní kanceláře své společnosti v Austinu, aby představil představitelům státu Texas. Jeho tým v New Yorku stále dokončuje prezentaci.

2. Připraven k výkonu

Když Robert dorazí do Austinu, prezentace, která obsahuje důvěrné informace, byla dokončena. Přihlásí se do sítě, vyhledá dokumenty a odešle úlohu k tisku.

3. Pohodlné a dostupné

Robert najde multifunkční tiskárnu poblíž svého pracovního stolu a pomocí své přístupové karty do budovy se identifikuje na tiskárně.

4. Bezpečné, důvěrné a spolehlivé služby

Robert jako ověřený uživatel prezentaci bezpečně vytiskne a pokračuje na schůzku se státními úředníky.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

XDOC DS s.r.o.

NAGANO PARK I.
U Nákladového nádraží 3146/6
130 00 Praha 3

    Budeme Vás kontaktovat