Nástroje pro práci na dálku

Práce na dálku? Zde je návod, jak pracovat chytřeji, ne tvrději.

Práce na dálku je na vzestupu a rychle se stává normou. Technologie a měnící se přístup k offsite kanceláři tento trend podporuje, ale může také představovat výzvy v podobě vyšších očekávání. Čtěte dále a zjistěte, jak mohou dnešní pracovníci na dálku – a zaměstnavatelé – používat dnešní aplikace a nástroje pro práci na dálku, aby mohli pracovat chytřeji a efektivněji.

Kdo je na pracovišti a kdo je doma?

Stále více amerických pracovníků tráví den v pantoflích – telefonuje, vytváří a posílá dokumenty a je efektivnější při zavádění.

Vzdálený pracovní pás.

Práce na cestách, doma nebo na mobilním hotspotu funguje pouze tehdy, když můžete skutečně pracovat. Aplikace a nástroje nyní umožňují okamžitý přístup k nejnovějším souborům, podporují současnou týmovou spolupráci a spojují nás se spolupracovníky po celém světě, abychom mohli komunikovat a posouvat práci vpřed. Zde je několik tipů pro práci na dálku spolu s nástroji, které potřebujete pro optimální produktivitu.

Vzdálené pracovní nástroje, které vás udrží ve spojení:

Internet a zálohování

Rychlý a spolehlivý internet a zálohovací mobilní hotspoty jsou zásadní a díky snadnému přístupu se nemusíte obávat slabého připojení nebo malých datových balíčků.

Aplikace pro vzdálenou plochu

Aplikace vzdálené plochy poskytují zabezpečené připojení k počítači na jiném místě a umožňují prohlížení vašeho zařízení ostatním mimo vzdálený pracovní prostor. Virtuální privátní síť (VPN) bezpečně rozšiřuje privátní síť přes veřejnou síť pro použití s notebookem, stolním počítačem nebo chytrým telefonem.

Technologie 24/7

Technologie 24/7, která jde kamkoli, zbaví vzdáleného pracovníka o starost méně. Mobilní řešení Xerox usnadňují komunikaci, připojení a bezpečnou práci, zatímco náš bezplatný ovladač pro mobilní expresní tisk vám umožní tisknout na prakticky jakékoli tiskárně na cestách nebo při práci na různých místech.

Aplikace pro komunikaci v reálném čase

Aplikace pro komunikaci v reálném čase pokrývají celou škálu od jednoduchých mobilních aplikací pro rychlé zasílání zpráv až po sofistikovaný software pro poskytování videokonferencí, možnost spolupracovat na sdílených souborech (sdílení obrazovky) a týmový/samostatný chat.

Software pro vzdálenou spolupráci

Software pro vzdálenou spolupráci nabízí uživatelům flexibilitu práce „společně, i když odděleně“; online kancelářské sady umožňují současné úpravy a aplikace pro sdílené ukládání souborů, jako je Dropbox a OneDrive, poskytují rychlý přístup k dokumentům. Tiskárny podporující cloud, jako jsou tiskárny Xerox® ConnectKey®, umožňují stahovat, sdílet, tisknout, skenovat, distribuovat a dokonce překládat dokumenty na cestách odkudkoli, prostřednictvím notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu.

Keep your projects moving:

Software pro řízení projektů je stejně běžný jako post-it poznámky a stejně snadno se používá. Vyberte si své oblíbené na základě toho, jak nejraději sledujete svůj seznam úkolů. Aplikace pro psaní poznámek a vystřihování z webu, jako je Evernote a OneNote, pomáhají organizovat velké množství informací a umožňují je sdílet.

Nástroje virtuálního pracovního prostoru nabízejí centrální centrum pro vzdálené členy, kde mohou ukládat sdílené soubory a připojovat se k diskusním fórům, kalendářům a seznamům úkolů nebo jít do staré školy a stahovat atraktivní kalendáře pro tisk.

Udržujte své soubory v bezpečí pomocí softwaru pro šifrování disků souborů a vždy je zálohujte. Použijte správce hesel a využijte dvoufaktorové ověřování (2FA) pro druhou vrstvu ochrany heslem. A ujistěte se, že jsou vaše digitální data chráněna, když je sdílíte prostřednictvím cloudu a mobilních zařízení.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

    Budeme Vás kontaktovat