Zabezpečení a kontrola nákladů

Firmy a vlády, které nejvíce dbají na bezpečnost, si vybírají společnost Xerox.

Zabezpečení je pro každé podnikání klíčové a ve společnosti Xerox ho bereme vážně. Vybavujeme tiskárny a multifunkční tiskárny (MFP) několika zabezpečenými funkcemi tisku, které chrání nejcitlivější data vaší organizace. Náš software a aplikace zajišťují ochranu digitálních dat při jejich sdílení prostřednictvím cloudu a mobilních zařízení. Služba “Správa tiskové služby” je jen jedním z mnoha způsobů, jak našim zákazníkům poskytujeme odborné znalosti a řešení v oblasti zabezpečení dokumentů. Doporučujeme vám, abyste se řídili níže uvedenými informacemi, které popisují naše možnosti zabezpečení a ochrany osobních údajů a dodržování předpisů. Certifikace poskytují objektivitu údajů.

Zabezpečení tiskárny

Náš holistický přístup k zabezpečení poskytuje komplexní funkce, které udržují vaše data a dokumenty v bezpečí.

Zabezpečení služeb a řešení

Nechte kritickou správu zabezpečení na odbornících na služby a řešení zabezpečení tiskáren, dat a dokumentů.

Podnikové kybernetické zabezpečení

Tým kybernetické bezpečnosti ve společnosti Xerox udržuje bezpečnou a zabezpečenou infrastrukturu, která je základem našich produktů a služeb.

Dodržování souladu

Náš program “dodržování souladu” poskytuje nezávislé zajištění našich zásad zabezpečení prostřednictvím širokého spektra certifikací včetně ISO 27001, SOC2, PCI DSS, FedRAMP a dalších.

Soukromí

Zavedli jsme celkový přístup k ochraně osobních údajů a postupy ke správě našich povinností v oblasti ochrany osobních údajů.

Zaujalo Vás to?

Kontakt

Kontaktujte mě

Chcete více informací?

    Budeme Vás kontaktovat